REJESTRACJA NA PEŁNE STUDIA

Do poprawnego działania strony wymagane jest włączenia java scriptu.
Kandydaci spoza krajów Unii Europejskiej

Witamy na stronie internetowej IRK, czyli w systemie rejestracji na studia I i II stopnia, jednolite magisterskie prowadzone w Uniwersytecie Łódzkim.

Jeżeli interesują Cię zapisy na studia prowadzone w języku polskim, najpierw zarejestruj się w systemie IRK. W celu uzyskania dalszych informacji o procesie rekrutacji, odwiedź stronę www.iso.uni.lodz.pl bądź skontaktuj się z nami e-mailowo: admission@uni.lodz.pl lub telefonicznie (+48) 42 635-42-37.

Rok akademicki 2021/2022 rozpoczął się 1 października. Rekrutacja na studia w roku akademickim 2022/2023 zacznie sie w maju 2022.

INFORMACJE DLA KANDYDATÓW Z BIAŁORUSI

1. Kandydaci z deklarowanym polskim pochodzeniem bez Karty Polaka, którzy jednak z powodu ograniczeń konsularnych nie mogą ubiegać się o wydanie Karty Polaka, mogą złożyć podanie do Pana Rektora o zwolnienie z opłat za studia. Aby zapisać się na studia należy zarejestrować się w systemie na studia płatne na stronie www.admission.uni.lodz.pl. Po uzyskaniu decyzji o zakwalifikowaniu złożyć podanie do Rektora UŁ o zwolnienie z opłat na pierwszym roku na podstawie polskiego pochodzenia. W trakcie pierwszego roku należy ubiegać się o Kartę Polaka w Polsce (w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku) lub zezwolenie na pobyt stały na podstawie polskiego pochodzenia w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim, a jeśli to się nie uda można ponownie założyć wniosek z prośbą o zniżkę lub zwolnienie z opłat za studia.

2. Kandydaci, posiadający stypendium im. Kalinowskiego, mogą ubiegać się o przyjęcie w ramach puli bezpłatnych miejsc. Każdorazowo w takim przypadku należy uzyskać zakwalifikowanie na studia w UŁ. Dodatkowym krokiem jest przyznanie bezpłatnego miejsca przez Biuro Programu w Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego, które zarządza Programem.

3. Pozostali kandydaci mogą aplikować na studia płatne. Uniwersytet Łódzki proponuje zniżkę w opłatach za studia w wysokości 50%. O zniżkę nie trzeba się dodatkowo ubiegać, będzie ona przyznana automatycznie. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Biuro Współpracy z Zagranicą pracuje w trybie pracy zdalnej. Uprzejmie prosimy o kontaktowanie się z pracownikami drogą e-mailową lub telefoniczną. Sprawy wymagające osobistej wizyty w biurze prosimy zgłaszać telefoniczne lub e-mailowo, spotkanie będzie możliwe po wcześniejszym zaplanowaniu wizyty oraz po umówieniu się na konkretny termin.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na kierunki studiów w języku polskim!

Tu możesz sprawdzić listę kierunków aktualnie dostępnych dla rejestracji: katalog

Więcej informacji na temat kierunków studiów mozna przeczytać w Informatorach rekrutacyjnych.

Prosimy o zapoznanie się z wymaganiami wstępnymi dla interesujących Cię kierunków studiów oraz o uważne przeczytanie procedury rekrutacyjnej.

Przewodnik rejestracyjny znajdziesz tutaj

Jeżeli posiadasz obywatelstwo Unii Europejskiej lub Kartę Polaka, rekrutacja przebiega przez stronę www.rekrutacja.uni.lodz.pl.

Życzymy powodzenia w aplikowaniu na studia!

Przyłącz się do nas na: https://www.facebook.com/uni.lodz/ lub https://vk.com/uni_of_lodz

Znasz angielski? Zapraszamy: https://www.facebook.com/polishuniversity/

 

 

grafika indeks

Uniwersytet Łódzki

Wszystkie prawa zastrzeżone ©2015
Kontakt: iso@uni.lodz.pl

v(Fee)