Studiuj z nami!

Witamy w serwisie rekrutacyjnym Uniwersytetu Łódzkiego – cieszymy się, że tu jesteś!

Szanowni Kandydaci,

⏰Rekrutacja na studia na #UniLodz dla kandydatów zagranicznych ruszy 7 maja 2024!

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami o zasadach przyjęć, oferowanych kierunkach i innych ważnych rzeczach dla nowych studentów.

Jako student UŁ dołączysz do uniwersytetu, który jest różnorodny – studiują u nas studenci ponad 90 narodowości! Naszym celem jest kształcenie aktywnych obywateli, którzy potrafią myśleć krytycznie i rozumieją złożoność współczesnego świata. Poprzez rozmaite projekty, takie jak Uniwersytet Różnorodny, UŁ buduje społeczność akademicką na bazie poszanowania tożsamości kulturowej, religijnej, wspólnotowej i wrażliwości społecznej.  

Oferowane przez nas kierunki studiów są dopasowane do potrzeb współczesnego społeczeństwa i są kształtowane z naszymi partnerami biznesowymi. Nasza uczelnia prowadzi wysokiej klasy badania naukowe w dziedzinie nauk ścisłych, przyrodniczych, społecznych i humanistycznych. Nasze akredytowane programy studiów zapewniają naszym studentom doskonałe warunki do zdobywania wiedzy w międzynarodowym środowisku. 

Jako jeden z największych państwowych uniwersytetów w Polsce, oferujemy ponad 170 kierunków studiów - możecie je znaleźć w Katalogu kierunków. 

Więcej informacji na temat kierunków studiów można przeczytać w zakładce Oferta studiów.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o procesie rekrutacji, to zapraszamy do zakładki Zasady rekrutacji.

Natomiast informacje o kwestiach studenckich (np. wiza, zakwaterowanie, itp.) dostępne są na stronie Przydatne informacje.

Aby ułatwić kandydatom proces rekrutacji przygotowaliśmy Przewodnik rekrutacyjny.

Informację w języku ukraińskim o rekrutacji dla kandydatów z Ukrainy można znaleźć  🇺🇦 Ukraine Flag Emoji 🇺🇦 Complete Resource + Country Facts  TUTAJ

Życzymy powodzenia w aplikowaniu na studia!

Uwolnij umysł z UŁ!

Pamiętaj proszę, że ta platforma jest tylko dla kandydatów, którzy mogą studiować na zasadach przewidzianych dla obywateli krajów spoza UE. Jeśli jesteś obywatelem UE, aplikuj na: https://rekrutacja.uni.lodz.pl/